kobilere-ozel-loglama


Kobilere özel loglama uygulaması kurumsal çözümler bulmak istediğiniz her an size yardımcı olacak seçenekler üretmektedir.

Kobilere özel loglama çözümleri sunan firmamız, 5651 BTK yasası çerçevesinde yasal loglama hizmeti vermektedir. Özel çözümler için işletmenize uygun faaliyetler gerçekleştirmenizi sağlayacak olan uygulama, farklı ihtiyaçların tek bir yerden karşılanmasını istediğinde işletmenize özel bir sistem kurulumu sağlamaktadır. Log tutma zorunluluğu gereğince tüm hukuki sorunlarınızı önleyecek olan bu sistemin kurulum ve yönetimi konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Sistem için tercih edilecek olan hizmetler ve cihazlar konusunda da ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Profesyonel çözümler bulmak ve her zaman gereksinim duyduğunuz loglama ihtiyaçlarınızı yasal zorunluluk kapsamında değerlendirmek için tüm sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Firmamız bu durumu yasal süreç boyunca sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

İhtiyacınıza Uygun Loglama Paketleri

ihtiyaciniza-uygun-loglama-paketleri

ihtiyaciniza-uygun-loglama-paketleri

İhtiyacınız doğrultusunda oluşturulan paketler sisteminize kurularak yönetim konusunda esnek bir teknik destek alabilirsiniz. Kobilere özel loglama çözümleri için ek servisler ve faturalandırma detaylarıyla loglama zorunluluğunuzun yerine getirilmesi mümkün olabilir. Her ihtiyaca uygun çözümler bulmak istediğinizde kurumsal paketiniz kapsamında çözüm bulabilirsiniz.

İnternet kullanımı ve güvenliği konusunda yasal zorunluluk nedeniyle tutulması gereken bu kodlamalar, hukuksal anlamda rahatlamanızı sağlayacaktır. Uzaktan erişimle kolayca ulaşılabilen yönetim panelini kullanarak, güvenli bir sistem oluşturabilirsiniz. Raporlama çözümleri ve hızlı teknik destek imkanıyla kullanacağınız loglama paketleri, tamamen size uygun şekilde oluşturulmaktadır.

Kimler İçin Zorunluluk Var?

Tüm kamu ve özel kurumlar için gerekli olan bu sistem kimlik doğrulama yapılarak loglama zorunluluğuna sahiptir. Kobilere özel loglama paketleri kullanmayanlar için 5651 kanun kapsamında yasal yaptırımlar vardır. İşletmenin kapatılmasına kadar gidecek olan cezai yaptırımların önüne geçirilmesi için bu uygulamalar en iyi sonucu verecektir.

İnternet sisteminde kullanılacak olan log tutma zorunluluğu sistem hatalarına karşı alınacak tedbirler ve çözümleri hızlandırmaktadır. Herhangi bir web sitesinde yaşanan olumsuz durumun kim tarafından yapıldığının tespit edilmesi için loglama yardımıyla bilgi edinilebilir. Bilişim Suçları bölümüne verilecek olan bilgiler, bu sistemler aracılığıyla kodlanarak saklamaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kobilere Özel Loglama Hizmet Bilgi Talep Formu

962 Görüntülenme