HAKKIMIZDA


Loglama.net

   Loglama.net "MRV Teknoloji" bünyesinde 2012 yılından beri IT çözümleri üreten, konusunda uzman mühendis ekibin geliştirdiği uygulamadır. T.C BTK 5651 Yasasına göre, tüm kurum ve işletmelerin yasal zorunluluk olarak "Log tutması" ve "Kimlik doğrulama" metoduyla internet erişimi sağlaması gerekmektedir. İş bu yasal gereklilik üzerine doğan ihtiyaca binaen, Loglama.net kurum ve işletmelerin ihtiyacını tamamen karşılayacak şekilde TurkHotspot uygulamasını geliştirmiştir.


  Konusunda uzman ve tecrübeli mühendis ekibi ile Loglama.net, 5651 yasasının gerekliliklerinden çok daha fazlasını sunarak, KOBİ seviyesinden büyük ölçekli işletmelere kadar, ihtiyaç olabilecek özellikleri geliştirerek kullanıma sunmuştur.


  Loglama.net, baş döndürücü hızla gelişen teknoloji çağında, ithal yazılımlar yerine, işletmelerin ve sektörlerin ihtiyaçlarını dikkate olarak tamamen özelleştirilebilir yerli uygulamalar geliştirmektedir. Bu nedenle benzer kategorideki ithal uygulamalardan %60'lara varan düşük fiyatlar ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.