fabrikalara-ozel-loglama-uygulamasi


Turkmesh fabrikalara özel loglama uygulamaları gerçekleştirerek güvenli bir internet kullanımı deneyimi sağlıyor.

Turkmesh fabrikalara özel loglama uygulamasıyla internet güvenliğinizi üst seviyeye çıkarıyor. Özel olarak tercih edeceğiniz birçok uygulama için kurumsal ihtiyaçlarınıza göre çalışma yapabilirsiniz. Siber saldırılar karşısında tedbirli olmak için tercih edeceğiniz loglama sistemi 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslara göre kullanılmaktadır. Kurumuza özel çözümler bulmak istediğinizde yasa gereğince çalışmaların dengelenmesi mümkün olabilir. Telekomünikasyon, ISS ve hosting firmaları başta olmak üzere birçok kurum için özel log tutma sistemlerinin kullanılması zorunludur.

Fabrikalarda Loglama Ne Tür Avantajlar Sağlar?

fabrika-loglama-avantajlari

fabrika-loglama-avantajlari

Kullanıcı dostu ve Türkçe ara yüzle kullanılabilen fabrika loglama Turkmesh kullanıcılarının güvenli internet erişimi sağlamasına da yardımcı olur. Esnek ve güvenli çözümler bulmak istediğinizde saldırıların tespit edilmesi ve BTK 5651 Sayılı yasa gereği loglama yaptırabilirsiniz. Yasal olarak kullanacağınız bu sistem sayesinde, güvenilir bir erişimi resmileştirmeye başlayabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz müşterileri olan firmalar için önemli olan bu sistemler,  şirket içerisinde yaşanan paylaşımların en az 2 yıl saklanması gerektiğini ifade etmektedir. Böylece şifresiz ve şifresiz hizmet veren tüm alanlarda bu uygulama zorunludur.

Fabrikalarda Log İzleme Nasıl Yapılır?

fabrikalarda-log-izleme

fabrikalarda-log-izleme

İzlenecek olan donanımların belirlenmesi için gereken konfigürasyonun yapılması loglama yapılacak bilgilerin güvenlik ve sistem açıklarının tespit edilmesi oldukça önemlidir. Kurumunuza göre en uygun loglamanın yapılmasını sağlayacak olan firmamız, oteller, AVM’ler, spor alanları ve kafeler için olduğu gibi fabrikalar için de oldukça önemlidir. Bu yüzden talebinize en uygun yasal loglamanın yapılması için log yönetimini öğrenebilirsiniz. Kurumsal çözümler ve profesyonel yaşamda ihtiyaç duyacağınız güvenlik tedbirleri için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Gerçek ve tüzel kişileri etkileyen bu sistem, herhangi bir yasal problem oluştuğunda sorumluluk sınırlarınızı kontrol etmeniz açısından oldukça önemlidir. İnternet suçlarına ortak olmamanız için göz önünde bulundurmak istediğiniz bu durumlardan sorumlu birimler erişim sağlayıcılar, içerik sağlayıcılar, yer sağlayıcılar ve internet toplu kullanım sağlayıcılardır. Fabrikalara özel loglama çözümleri için uzmanlarımızdan destek alarak, kendinize özel çözümler için başlangıçlar yapabilirsiniz.

Fabrikalara Özel Loglama Hizmet Bilgi Talep Formu

183 Görüntülenme